Oferta z jakiej sami chcemy korzystać

Tworzymy usługi z pasją

Technologia zmienia się szybko. Większość firm hostingowych wprowadza masówkę, obniżając cenę dzięki zastosowaniu mylnych "promocji", starych serwerów, domyślnej konfiguracji i kadry z łapanki. My postanowiliśmy zrobić wszystko na odwrót.

Rozwiązania w chmurze Chmurka jest w naszym DNA od dawna

Usługi hostingowe w Chmurka.pl były oparte o rozwiązania w chmurze jeszcze zanim to było modne!
Od 2011 roku korzystamy z wiodących rozwiązań w Polsce i na świecie, aby strony zaparkowane u nas działały najszybciej i najbezpieczniej.

Gdzie znajduje się serwerownia Chmurka.pl?

W przeciwieństwie do większości dużych dostawców w Polsce, nie posiadamy własnej serwerowni. Zamiast tego wynajmujemy stale najnowsze serwery u wielu dostawców. Dzięki temu nasi Klienci otrzymują szereg korzyści!

  • Średni wiek używanego przez nas sprzętu to 9 miesięcy, a nie 5 lat
  • Nieustannie znajdujemy nowsze, lepsze i szybsze rozwiązania
  • Cena realnie odzwierciedla aktualne koszty

Dlaczego inne firmy hostingowe budują własne serwerownie?

Inwestycja we własną serwerownię i sprzęt pozwala na oszczędności w długiej perspektywie czasu. To tak, jakby jeździć 25-letnim samochodem. Jest to tańsze, ale wiąże się z tym przepaść technologiczna.

Z jakich serwerów korzysta Chmurka.pl?

Korzystamy z wiodących rozwiązań firm, które specjalistycznie zajmują się utrzymaniem infrastruktury serwerowej takiej jak Hetzner Online, OVH, Atman, Amazon Web Services, Digital Ocean i wiele innych.

To jest Adrian. Adrian nie pracuje w naszej serwerowni, ponieważ nie jest nam potrzebna.

Nasza historia

Chmurka.pl powstała z konieczności. Jako programiści i hobbiści, nie mogliśmy znaleźć usługi hostingowej, która byłaby odpowiednia. Cenimy sobie transparentność, stabilność ale też nowinki techniczne. Większość usług charakteryzuje inna otoczka marketingowa, ale "pod spodem" są to te same, stare rozwiązania, które nie pomagają twórcom i właścicielom stron osiągnąć sukcesu w Google.

W odpowiedzi na ten problem, rozpoczęliśmy tworzenie usługi dla profesjonalistów - takiej, jaką sami chcielibyśmy kupić. Z biegiem czasu i doświadczeniem, przekształciliśmy ją w nowoczesną ofertę, z jakiej może skorzystać każdy. Oferujemy ponad dekadę doświadczenia spakowaną w jedną prostą usługę, dzięki której nie musisz walczyć z tymi samymi problemami co my!

Fora BB

Od 2007 optymalizowaliśmy strony i fora o wysokim ruchu

circles

Chmurka.pl

W 2011 wystartowaliśmy pod nazwą Chmurka.pl

circles

Własna technologia

Wprowadziliśmy ulepszone, własne technologie

circles

Innowacyjna subskrypcja

Nasza najłatwiejsza w obsłudze usługa

circles

Dołącz do nas

Chciałbyś pracować nad naszymi usługa? Interesuje Cię nasze podejście do problemu hostingu? Interesujesz się cyberbezpieczeństwem i nowymi technologiami?

Sprawdź kogo szukamy