Migracja do Chmurka.pl

Oferujemy bezpłatną migrację do Chmurki z Twojego obecnego hostingu! Jest tylko jeden warunek - opłać swój lepszy hosting w Chmurce na rok z góry, a resztą zajmiemy się my.

Contact us

Domeny

Przetransferujemy domenę .PL, aby Twoja strona działała szybciej, bezpieczniej i abyś mógł cieszyć się niskimi cenami odnowienia w Chmurka.pl.

Poczta

Przeniesiemy Twoją pocztę tak, że nie stracisz żadnej przychodzącej wiadomości!

Strona internetowa

Przeniesiemy Twój blog, stronę, sklep lub wizytówkę "pod klucz". Nie musisz się znać na technicznych szczegółach.

Często zadawane pytania

Wiemy, że zmiana hostingu może kojarzyć się z przeprawą w nieznane. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, skontaktuj się z nami.

Jak długo trwa migracja?
Cały proces migracji może potrwać od kilku godzin do kilku dni, w zależności od wielkości Twojej strony. Zależy to głównie od ilości danych do przetransferowania i konfiguracji. Dlatego tak ważne jest, żeby rozpocząć migrację minimum 14 dni przed wygaśnięciem Twojego poprzedniego hostingu.
Czy moja poczta będzie działała podczas migracji?
Oczywiście! Przeniesiemy Twoją pocztę tak, że nie stracisz żadnej przychodzącej wiadomości. Po zakończeniu migracji będziesz mógł skorzystać z nowego konta pocztowego, a my zsynchronizujemy ponownie nowe wiadomości ze starego hostingu, które mogły trafić tam w trakcie początkowej synchronizacji.
Czy po migracji strony będą działały szybciej?
W trakcie migracji bezpłatnie doradzamy w zakresie optymalizacji strony, a także możemy wprowadzić drobne poprawki, aby Twoja strona działała najszybciej - korzystając z nowoczesnych technologii. Większość stron przeniesionych do Chmurki działa widocznie szybciej.
Skąd uzyskać kod Authinfo i po co mi on?
Kod authinfo to specjalny kod niezbędny do przeniesienia domeny od jednego usługodawcy do drugiego. Żeby go uzyskać skontaktuj się z obecnym usługodawcą. Prawdopodobnie będzie trzeba wypełnić wniosek o wydanie kodu authinfo zgodnie z jego wytycznymi. Może tego dokonać jedynie właściciel (abonent) domeny, dlatego nie możemy wykonać tego dla Ciebie. Przeniesienie domeny jest darmowe, a po niej będziemy w stanie automatycznie synchronizować ustawienia DNS i DNSSEC dla Twojej domeny.